Služby

Kosmetické ošetření pleti

Ošetření pleti provádím profesionální českou kosmetikou forlife & madaga, která umožňuje ošetření všech typů pleti včetně citlivé. Tato kosmetika nabízí i několik druhů nadstandartních ošetření velice kvalitními produkty, obsahujícími látky jakou jsou zlato, platina nebo diamanty.

Pro milovníky voňavé olejové kosmetiky poskytuji ošetření aromaterapeutickou kosmetikou Karel Hádek.

Masáž obličeje a dekoltu

Úprava a barvení obočí

Barvení řas

Depilace celého těla voskem, depilace cukrovou pastou

 

Cukrová depilace

Cukrová pasta je složena z přírodních produktů totožných s látkami, které produkuje náš organizmus. Nejsou testovány na zvířatech a nezpůsobují alergie. Depilace vyžaduje speciální techniku. Chloupky se odstraňují po směru růstu, čímž se omezuje zarůstání chloupků. Pasta se ohřívá na tělesnou teplotu, takže nehrozí popálení. Nelepí se na živé kožní buňky a nenarušuje se vrchní vrstva pokožky. Netvoří se pigmentové skvrny. Na stejné místo se můžeme vrátit vícekrát bez obav z iritace kůže. Pasta nikdy na kůži nezaschne. Obalí chloupky, prosákne do folikulu, chloupky změkčí a uvolní, čímž se stává tato metoda méně bolestivou. Tato depilace je vhodná i pro citlivou pokožku. Odstraňuje chloupky i s kořínky.

Trvalá na řasy, lifting řas

Jedná se o oblíbenou a rozšířenou kosmetickou proceduru. Spočívá v natočení řas na malé natáčky a postupem podobným jako u trvalé na vlasy. Procedura trvá cca 45 min. Používají se přípravky s regenerujícími účinky, díky nimž nedojde k poškození struktury řas. Je vhodná na krátké i dlouhé řasy. Řasy budou natočené zhruba po dobu 8-12 týdnů.

Lifting řas je obdobná metoda, pouze se používají jiné natáčky, které řasy spíše pozvednou.

 

AQUAPEEL 7 v 1

- Hydro dermabraze

Kosmetická procedura hydrodermabraze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se o kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou technikou.

- hluboké čištění pórů
- rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
- odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté

Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

- Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

- Ultrazvuková mezoterapie

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

- Kyslíková mezoterapie

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

- Studené kladívko

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet’.

- Bipolární radiofrekvence

Omlazuje a vypínání kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence prohřívá pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

- Led mask

ČERVENÉ SVĚTLO 630 – 635 nm
- zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený” obličej.
MODRÉ SVĚTLO 400 – 470 nm
- působí antibakteriálně (=desinfekce) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené” pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.
ZELENÉ SVĚLO 525 – 548 nm
- dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, “stařecké skvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.
ŽLUTÉ SVĚTLO 560 – 590 nm
- zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.